Nazywam się Dorota Juszczyk i jestem założycielem oraz trenerem w ośrodku "jestem" Akademii JA.
W życiu podążam za pasją, jaką jest odkrywanie i poznawanie ludzkiej natury. Dzięki mojemu 11-sto letniemu doświadczeniu pracy w różnorodnych zespołach, nauczyłam się bardzo wiele o języku emocji. Dziś wiem, że spotkanie z każdym człowiekiem to zawsze ciekawa przygoda. 
Poszukując nowych dróg własnego rozwoju osobistego i zawodowego poznałam Iwonę i Agnieszkę. 
Decyzja o założeniu własnego Ośrodka była prosta i szybka. Dlaczego? Ponieważ mam przekonanie, że moja praca, oparta na programach Akademii JA, ma głęboki sens i wartość. Dzięki umiejętności rozpoznawania i regulowania własnych emocji, zdecydowanie łatwiej jest nam funkcjonować w otaczającym świecie. A im wcześniej zaczynamy się tego uczyć, tym bardziej rozwijamy inteligencję emocjonalną. Jestem przekonana, że inwestycja w rozwój emocjonalny najmłodszych jest najlepszą inwestycją. Z tego właśnie powodu, praca z dziećmi i ich emocjami stała się dla mnie priorytetem. 
Moją wewnętrzną misją i misją mojego Ośrodka, jest inspirowanie oraz towarzyszenie dzieciom i dorosłym w drodze do poznania siebie. 
Aby obecnie realizować tę misję dobrze i profesjonalnie, wiele lat temu rozpoczęłam pracę nad poznawaniem samej siebie. Jako klient brałam udział w procesie coachingu, mentoringu, tutoringu. Następnie, żeby świadomie i efektywnie współpracować z zespołami, które budowałam, ukończyłam dwa kierunki studiów podyplomowych na warszawskim wydziale Uniwersytetu SWPS: Master Class of Management (Psychologia Działań Menadżerskich) oraz Praktyczna Psychologia Motywacji. Na co dzień wspieram ludzi wykorzystując także moje kompetencje jako coach - w latach 2016-2017 ukończyłam program CoachWise Coaching Essentials i Coachwise Coaching Equipped. 
Dla mnie to zaszczyt móc towarzyszyć Twojemu dziecku w jego drodze do poznania świata własnych emocji. 
Serdecznie zapraszam.
Zasięg Ośrodka to dzielnice Warszawy, takie jak: Ochota, Mokotów, Praga Północ i Praga Południe.
Back to Top