Dwie kobiety, wspólna pasja - człowiek… ze swoim pięknem i całą złożonością.
Akademia JA, to jeden z projektów, który powstał dzięki przecięciu się dróg zawodowych oraz życiowych, Iwony Żbikowskiej i Agnieszki Zielonki
W codziennej pracy Iwona z Agnieszką uzupełniają się wzajemnie wykorzystując swoje kompetencje trenerek, specjalistek w dziedzinie coachingu, psycholożek, marketingowców i specjalistek ds. public relations. Pielęgnują one holistyczne podejście do rozwoju osobistego, stąd dbałość również o rozwój emocjonalny najmłodszych i ich rodziców. A wszystko rozpoczęło się od… bycia mamą. Ta rola przypomniała im na nowo, jak to jest być dzieckiem i co to znaczy pomagać mu odkrywać świat.
Projekt stworzenia programów rozwoju emocjonalnego dla dzieci, jest odpowiedzią na brak wystarczającego wsparcia w tym zakresie ze strony obecnych programów przedszkolnych i szkolnych. Co więcej, wielu dorosłych podchodzi do edukacji emocjonalnej dzieci w sposób intuicyjny, często przenosząc na nie własne schematy przeżywania i radzenia sobie z emocjami.
Dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu, Iwona i Agnieszka wiedzą jak skutecznie wspierać człowieka w jego rozwoju. Akademia JA i jej programy rozwojowe zapewniają wsparcie nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom, dzięki czemu komunikacja (rodzic - dziecko) staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej skuteczna. 
Fundamentem na którym pomysłodawczynie Akademii JA zbudowały programy pracy, są ich wspólne wartości. To naprawdę się czuje, że ich pomysły na pracę rodzą się z pasji i pasją pozostają. 
Założycielki Akademii Ja skutecznie zarażają innych swoją miłością do pracy z człowiekiem (tym małym i dużym:)), jednocześnie dając swoje wsparcie i dzieląc się cennym doświadczeniem.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Akademii JA i jej założycielkach, zapraszam na stronę www.akademia-ja.pl
Back to Top